Registrace k odběru

Čekejte prosím, Váš požadavek se vyřizuje...

Pro řádnou registraci k informační SMS službě vyplňte, prosím, tento formulář:

Registrační údaje
Povinné položky jsou označeny červeně a hvězdičkou (*)
mobil / hlasová zpráva
Vyberte prosím adresu a charakter objektu, pro který chcete zasílat informační SMS, a klikněte na tlačítko Potvrdit adresu. Pokud by se na objekt hodilo více charakteristik, prosíme o vybrání té, která převažuje.

 Potvrdit adresy
 Odebrat adresu
Pokud jste zákazníkem společnosti Veolia ČR, zadejte prosím svou identifikaci a k ní pokud možno evidenční císla odběrných míst, ktará jí odpovídají. Pro přidání každého evidenčního čísla odběrného místa do seznamu vašich odběrných míst klikněte na tlačítko Přidat EČO.
Pro výběr data narození klikněte zde
Přidat EČO
Odebrat EČO
Do pole vepište Jméno a Příjmení, např. Jan Novák (nepište prosím žádný titul)

Lokalita uvedená v závorce je pouze informativní.

Účastník uděluje sdělením telefonního čísla, jména, příjmení a adresy, v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, bezplatný souhlas se zpracováním osobních údajů poskytnutých v rámci akce společnostem skupiny Veolia Česká republika, a.s., uvedeným na www.veolia.cz a ComGate Interactive, s.r.o., IČ: 28532830, se sídlem Praha 10, Vršovice, Na Výsluní 201/13 jako správci systému za účelem dalšího marketingového zpracování těchto údajů, SMS zpráv, e-mailů, jakož i dalších elektronických prostředků, a to po dobu 10 let od udělení souhlasu či užívání služby. Účastník souhlasí s poskytnutím osobních údajů také třetím osobám za shodných podmínek. Účastník má právo přístupu k osobním údajům a další práva dle §11 a 21 zák. č. 101/2000 Sb. Udělení souhlasu je dobrovolné a tento souhlas může být kdykoli bezplatně na infolince 840 111 111 nebo na adrese společnosti odvolán (aktuální adresa viz. www.voda-info.cz). Účastník souhlasí se zasíláním obchodních sdělení ve smyslu zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti shora uvedenými subjekty či třetími osobami, kterým byly údaje poskytnuty.

Info o systému

Informace zdarma přímo do Vašeho mobilu o:


  • významných plánovaných odstávkách vody
  • velkých haváriích vodovodního a kanalizačního potrubí ve Vašem okolí, které by Vás mohly na delší dobu omezit v odběru pitné vody nebo v odkanalizování
  • výjimečných provozních událostech s možným dopadem na zdraví a bezpečnost obyvatel (povodně, intoxikace pitné vody ve veřejném vodovodu apod.)
  • aktuálních cenách vodného a stočného, provozní době zákaznických center a Call center, změnách adres nebo telefonních čísel
  • naše SMS zprávy budete dostávat z následujících telefonních čísel (dle Vašeho operátora): 65510 (Vodafone), 5511(T-Mobile), 1991171 (O2).
  • pokud máte potíže se čtením SMS zpráv, můžete si aktivovat hlasové zprávy zavoláním na naše kontaktní centrum.